izle
Face Off Face izle
FBI ajanı Sean Archer, sadist bir terörist olan Castor Troy’un Los Angeles’ta sakladığı biyolojik silahın peşine düşer. Archer, oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Troy’u ele geçirir ve onun yüzünü alarak terör çetesinin içine girmeyi planlar. Ancak öldüğünü sandığı Troy komadan çıkarak Archer’ın labaratuvarda bıraktığı yüzü ameliyatla kendine taktırır. Archer, teröristlerin arasında kalırken, Troy da Archer’ın ailesinin içine sızar.

IMDB Puanı: 7.2
Yapım: 1997 ~ ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Psikolojik, Romantik, Suç
Yönetmen: John Woo


0/10
/10
İzlenme
109 kez izlendi
Tür
Very Cold Trip izle (2011 Altyazılı)
Finlandiya’nın kuzeyinde yaşayan Janne adında bir adamın komedi dolu hikayesini konu alır. Inarı adında bir kız arkadaşı vardır. Ancak Inari de Janne’nin hayata karşı vurdumduymaz tavırlarından sıkılmıştır. Kendisine verilen para ile bir dijital tv bile almaktan yoksundur.

IMDB Puanı: 7,0
Yapım: 2010~ Finlandiya, İsveç, İzlanda
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Dome Karukoski
Oyuncular: Pamela Tola, Jasper Pääkkönen, Anna-leena Härkönen, Asko Sahlman, Erkki Hetta, Janne Reinikainen, Jannika öberg, Jussi Vatanen, Kari Koivukangas, Kari Hietalahti, Kari Ketonen, Konsta Mäkelä, Moa Gammel, Rinna Paatso, Timo Lavikainen
Senaryo: Pekko Pesonen
Yapımcı: Heidi Laitinen, Jacqueline Kerrin, Olli Haikka, Aleksi Bardy
Görüntü Yönetmeni: Pini Hellstedt
Müzik: Lance Hogan
Süre: 92 dakika
Gösterim Tarihi:09 Şubat 2011 (Fransa)


Putlocker.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
611 kez izlendi
Tür
Başkasının Kahramanı izle (Türkçe Dublaj)
Orta halli bir muhasebecinin günün birinde zengin bir dul kadın ve oglu ile çalışmaya başlaması ve gelişen olayları konu alır. Ancak çocuk (Jake) kaybettigi babasının ardından kafasını dagıtmak için kendisine Man America isimli super kahramanı saplantı haline getirmiştir..Dennis Sullivan’da bu süper kahramanın yerine geçmeye çalışır.

IMDB Puanı:4,8
Yapım: 2010 ~ A.B.D
Tür: Aile, Komedi, Romantik
Yönetmen: Darin Beckstead
Oyuncular: Christopher Gorham, Maggie Wagner, Pamela Shaw, Arthur J. Nascarella, Ben Hyland, Bridget Burke, Drew Beasley, Jake Robards, Novella Nelson, Stephen Derosa, Susan Misner, Teddy Coluca, Veronica Cruz
Senaryo: Darin Beckstead
Yapımcı: Melanie Hughes, Robyn K. Bennett, Alberto Garofalo Zanoletti, Guillermo Suescum
Görüntü Yönetmeni: Christopher Walters
Müzik: Denny Schneidemesser


Putlocker.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
522 kez izlendi
Tür
50 ilk Öpücük izle (Türkçe Dublaj)  ♥ Tavsiye ♥
50 İlk Öpücük’ün ana karakterleri seviş-bırak zihniyetinde bir Kazanova olan Henry ile her gece hafızasının silinmesine yol açan ender bir nörolojik rahatsızlığa sahip sanat öğretmeni Lucy. Soğuk deniz canlıları veterineri olan Henry Roth bütün geleceğini planlamıştır.Hawai’deki Deniz Yaşamı Parkı deniz hayvanlarına bakmadığı zamanlarda, tatil aşkı arayışındaki turistlerin kalbini çalmakla meşguldür. Henry için uzun süreli bir ilişki söz konusu değildir, zira böyle bir şey, 10 yıldır planladığı Alaska’ya tekneyle gidip morsların sualtı yaşamını inceleme hayallerini sekteye uğratır.

IMDB Puanı: 6.8
Tür: Dram , Komedi , Romantik
Yapım: 2004 ~ A.B.D
Oyuncular: Adam Sandler , Drew Barrymore , Rob Schneider , Kevin James , Sean Astin
Yönetmen: Peter Segal
Senaryo: George Wing
Yapımcı: Steve Golin , Jack Giarraputo , Nancy Juvonen
Görüntü Yönetmeni: Jack N. Green
Görüntü Yönetmeni: Teddy Castellucci
Süre: 1 saat 40 dk


Putlocker.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
642 kez izlendi
Tür
Amerikan Pastası 5 izle
Serinin beşinci filminde beklenen olanak ve sonunda ancak bu kadar sapıtılabilir diye düşünülebilecektir. İlk filmin üzerinden on yıldan fazla bir süre geçmişdir ve serinin ilk filmindeki oyuncular yaşlanmışlar yada orta yaşlı insanlar olmuşlar torunları görebilmişlerdir.

Erik Stifler geniş ailenin en genç üyelerinden birisidir ve liseyi bitirmek üzeredir.Her Stifler gibi o da liseyi bitirmeden bakir sıfatından kurtulmak zorundadır fakat henüz nasip olmamışdır ve işi oldukça zordur.Jim?in babasından aldığı tavsiyeler sonucunda faaliyetlerine başlamaış fakat umutsuz vakadır.Son çare olarak düşündüğü her yıl yapılan bir çıplaklar koşusuna katılmak ise çaresizliğin bir insana neler yaptırabileceğinin göstergesi durumundadır.

Tür : Komedi / Romantik / Yetişkin
Gösterim Tarihi : 3 Ekim 2003
Yönetmen : Jesse Dylan
Senaryo : Adam Herz
Görüntü Yönetmeni : Lloyd Ahern II
Müzik : Christophe Beck
Yapım : 2007, ABD , 97 dk.
Oyuncular: Jason Biggs (Jim Levinstein) , Seann William Scott (Steve Stifler) , Alyson Hannigan (Michelle Flaherty) , Eddie Kaye Thomas (Paul Finch) , Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers) , January Jones (Cadence Flaherty) , Eugene Levy (Jim’in Babası) , Molly Cheek (Jim’in Annesi) , Deborah Rush (Mary Flaherty) , Fred Willard (Harold Flaherty) , Angela Paton (Büyükanne)


0/10
/10
İzlenme
143 kez izlendi
Tür
Malena – Monica Bellucci izle (+18 HD Türkçe Dublaj)
Uyarı: Filmde yetişkin içerikli sahneler bulunmaktadır
İkinci Dünya Savaşı yıllarının Sicilya’sında, savaşın dul bıraktığı genç kadın Malena’nın kasabaya gelişiyle birlikte ergenlik çağındaki bir erkeğin fantazi dünyası renkleniverir. Fakat Malena’dan tek etkilenen o değildir ve bu hassas durum kasaba halkını galeyana getirecek boyutlara doğru tırmanır.

Tür: Yetişkin, Savaş, Dram, Romantik
Yönetmen: Giuseppe Tornatore
Yapım: 2000 ~ İtalya – A.B.D
Oyuncular: Monica Bellucci, Matilde Piana, Angelo Pellegrino, Domenico Gennaro, Franco Catalano, Gianluca Guarrera, Giovanni Litrico, Marcello Catalano, Pietro Notarianni, Vitalba Andrea, Gabriella Di Luzio, Giuseppe Sulfaro, Daniele Arena, Elisa Morucci, Gaetano Aronica, Gilberto Idonea, Luciano Federico, Pippo Provvidenti


0/10
/10
İzlenme
461 kez izlendi
Tür
X-Men: The Last Stand izle (Türkçe Dublaj)
X-Men topluluğu içerisinde yer alan mutantlar kendi kaderlererini belirleyecek olan bir seçim yapma aşamasına gelmişlerdir. Mutantlar için bir dönüm noktası gelip çatmışdır .Bulunan yeni bir yöntemle birlikte mutantlar geçirdikleri mutasyonu geri alıp onları sıradan normal insan yapacak olan bir tedaviyi kabullenip kabullenmeme konusunda kararsız kalmışlardır.

Charles Xavier ve Magneto mutantlar için birer kanağat önderi konumundadırlar ve bu ikili ne yapılıp yapılmayacağı konusunda yaşadıkları görüş ayrılığı sebebiyle mutantlar kendi aralarında önemli ve son bir savaşın eşiğine gelmişlerdir. Sahip oldukları bu büyük güçlere veda edip normal birer insan gibi olmak isteyenlerle sahip oldukları muazzam gücü kullanmak isteyenlerin büyük savaşı konu edilmişdir.

IMDB Puanı: 6.9
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Macera, Romantik, Savaş
Yapım: 2006 ~ ABD, İngiltere
Oyuncular: Patrick Stewart,Hugh Jackman,Ian McKellen,Halle Berry,Famke Janssen
Senaryo: Zak Penn, Simon Kinberg
Yönetmen: Brett Ratner


0/10
/10
İzlenme
202 kez izlendi
Tür
Deja Vu izle (Türkçe Dublaj)
Kısaca Deja Vu olarak bilinen olayın rahatsız edici gizemini herkes bir şekilde deneyimlemiştir. Birisiyle yeni tanıştığınızda sanki onu yollardır tanıyormuş gibi bir hisse kapılırsınız. Veya herhangi bir yere ilk defa gittiğiniz halde sanki orada daha önce bulunmuş gibi hissedersiniz. Kısacası Deja Vu adı verilen duyguyu bilmeyen yoktur denilebilir. Peki, ya bu tuhaf ve tüyler ürpertici duygu aslında geçmişten gönderilen bir uyarıysa… Veya bilinmeyen geleceğe dair ipuçlarını barındırıyorsa…

IMDB Puanı: 7.0
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera, Romantik
Yapım: 2006
Oyuncular: Denzel Washington, Val Kilmer, Elle Fanning, James Caviezel, Paula Patton
Senaryo: Terry Rossio, Bill Marsilii
Yönetmen: Tony Scott


0/10
/10
İzlenme
121 kez izlendi
Tür
Burlesque izle (2011 Türkçe Dublaj)
Küçük bir kasabadan Los Angelas’ta yaşamak üzere ayrılan Ali, geçmişini geride bırakmak istemektedir. Oldukça güçlü bir sesi olan Ali, şehrin en önemli klüplerinden biri olan Burlesque Lounge’ta çalışmaya başlar. Garson olarak işe başlayan Ali, sahnede olmayı istemektedir. O an mali ve kişisel problemlerle çalkalanan klüpte, işletmeciliği yürüten Tess bir çıkış yolu aramaktadır.

Tess klüp için de iyi olacağını düşündüğünden Ali’ye destek olur. Ali sesi ile herkesi büyülemiştir, bir anda hem kendisi hem de klüp gözde bir hal alır. Elbette bu kıskançlık ve rekabeti de beraberinde getirecektir.

Yapım: 2010, ABD
Tür: Dram, Müzikal, Romantik
Yönetmen: Steve Antin
Senaryo: Susannah Grant, Keith Merryman, Steve Antin
Görüntü Yönetmeni: Bojan Bazelli
Müzik: Christophe Beck, Sia, Buck Damon, David Macmillan
Süre: 1 saat 40 dk
Oyuncular:
Kristen Bell, Cam Gigandet, Christina Aguilera, Eric Dane, Alan Cumming, Stanley Tucci, Peter Gallagher, Cher , Black Thimas, Tyne Stecklein, Blair Redford, Julianne Hough, Aimiomode Anetor


Vidxden.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
140 kez izlendi
Tür
Çıtır Kızlar izle (Türkçe Dublaj)
Gizli bir ajanlık Akademisinden mezun 4 seksi ve zeki kadının maceralarını konu alan bir film , iyi seyirler.

IMDB Puanı: 5,0
Yapım: 2004 ~ Amerika
Tür: Aksiyon , Komedi , Romantik
Yönetmen: Angela Robinson
Senaryo: Angela Robinson
Süre: 91 Dakika


0/10
/10
İzlenme
148 kez izlendi
Tür
Şeytan Marka Giyer izle (Türkçe Dublaj)
Filmde Miranda Priestl ismindeki kadın moda dünyasının en güçlü kadını Runway’in korku salan kraliçesi kendisine yeni bir yardımcı aramaktadır.. Yüzlerce genç kızın hayatını verebileceği bir iş ise sıradan bir NewYork’lu olan Andy Sachs için göz kırpmaktadır. Yapacağı iş kesinlikle kendisine saygısı olmayan insanların yapabileceği biçimde hayatı bırakıp çalışmaya indexli bir tür Miranda köleliğidir.

IMDB Puanı: 6.2
Tür: Romantik, Komedi
Süre: 1 saat 41 dakika
B.Oyuncular: Stanley Tucci, Anne Hathaway, Emily Blunt, Gisele Bündchen, Heidi Klum, Simon Baker, Meryl Streep


0/10
/10
İzlenme
2121 kez izlendi
Tür
Romeo ve Juliet izle
Günümüz Florida’sında yaşanan filmde Romeo ve Juliet şehrin iki düşman ailesinin evlatlarıdır. Tamamen tesadüf bir rastlantı sonucu iki genç birbirlerine aşık olurlar ve ailelerin savaşının ortasında bir kaçış yolu bulmak için mücadele vereceklerdir.

IMDB Puanı: 6.6
Tür: Romantik, Dram
Süre: 1 saat 42 dakika
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, John Leguizamo, Claire Danes, Paul Rudd, Jesse Bradford, Harold Perrineau Jr.


2.7/10
/10
İzlenme
1912 kez izlendi
Tür
Melissa P. izle (+18 Türkçe Dublaj)
“Uyarı: Filmde Yetişkin içerikli sahneler bulunmaktadır”
Bir genç kızın cinselliği keşfetme sürecini ele almaktadır. Sicilyalı, masum ve kırılgan Melissa’nın ailesi ile iletişim sorunu vardır. Babası sürekli seyahat etmektedir ve annesi de kızıyla yeterince ilgilenmemektedir. Yaşadığı yalnızlık hissini gidermek için cinselliğin ön planda olduğu bir dünyada seyir etmeye başlar.

Tür: Yetişkin, Dram, Romantik
Yapım: 2005 ~ İtalya – A.B.D – İspanya
Yönetmen: Luca Guadagnino
Oyuncular: Maria Valverde, Alba Rohrwacher, Claudio Santamaria, Carlo Antonelli, Elio Germano, Francesca Madaro, Marcello Mazzarella, Pier Giorgio Bellocchio, Geraldine Chaplin, Primo Reggiani, Fabrizia Sacchi, Davide Pasti, Esmeralda Prete, Letizia Ciampa ve Nilo Mu


10.0/10
/10
İzlenme
956 kez izlendi
Tür
Köpekbalığı Şehri – Shark City izle (Türkçe Dublaj)
İki kafadardan Kenny mafyanın 1 milyon dolarını kaybeder, Dagen ise mafya babasının kızına aşık olunca işler iyicene onlar için karışır.

Yapım: 2009, Kanada
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Dan Eisen
Senaryo: Evan Shear
Görüntü Yönetmeni: D. Gregor Hagey
Müzik: Kiran Sachdev
Süre: 1 saat 26 dk
Gösterim Tarihi: 16 Şubat 2010 (ABD)

Oyuncular:
Vivica A. Fox, Corey Haim, Jordan Madley, Carlo Rota, David J. Phillips, Jefferson Brown, Samantha Gutstadt, Tony Nappo


Vidxden.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
270 kez izlendi
Tür
No Strings Attached – Bağlanmak Yok izle (2011 Türkçe Dublaj)
Bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. Ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.

Yapım: 2011, ABD
Tür: Komedi, Romantik
Yönetmen: Ivan Reitman
Senaryo: Elizabeth Meriwether, Michael Samonek
Yapımcı: Natalie Portman, Ivan Reitman, Roger Birnbaum, Joe Medjuck, Jonathan Glickman, Gary Barber, Gerald D. Moon, Jeffrey Clifford, Tom Pollock, Ali Bell, Lisa Bruce
Müzik: John Debney
Süre: 1 saat 48 dk
Oyuncular:
Natalie Portman, Ashton Kutcher, Lake Bell, Kevin Kline, Cary Elwes, Adhir Kalyan, Olivia Thirlby, Ophelia Lovibond, Tyne Stecklein, Greta Gerwig, Mindy Kaling, Abby Elliott, Ben Lautman, Ben Lawson, Brian H. Dierker, Dalphe Morantus, Guy Branum, Jake M. Johnson, Jennifer Irwin, Jennifer Hamilton, John Barclay, Joshua Andreacola, Kim Marko Germar, Krystal Ellsworth
Vizyon Tarihi: 18 Mart 2011 (Türkiye)


Vidxden.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
121 kez izlendi
Tür
Kardeşimden Sonra-Charlie St. Cloud izle (Türkçe Dublaj)
Erkek kardeşi Sam ile çok iyi dialog halinde olan ve annelerinin eksikliğini ona hissettirmemeye çalışan abi Charlie apansız bir kaza sonucu kardeşini kaybeder. Olanlardan daima kendini suçlu hisseden Charlie kardeşinden sonra nerdeyse hayatla tüm bağlantısını keser, en sevdiği şeylerden uzaklaşır ve tüm zamanını kardeşine en yakın olduğu yerde geçirmeye başlar. Kardeşiyle bir gün yeniden karşılaşmasının ardından kurduğu fantastik dünya kim ne derse desin onu mutlu etmeye yeter. Fakat nereye kadar?

IMDB Puanı: 5.7
Yapım:2010 ~ ABD, Kanada
Tür:Dram, Fantastik, Romantik
Yönetmen:Burr Steers
Oyuncular:Zac Efron, Amanda Crew, Ray Liotta, Kim Basinger, Chris Massoglia, Charlie Tahan, Augustus Prew, Tegan Moss, Julia Maxwell, Donal Logue, Jesse Wheeler, Marci T. House, Brenna Obrien, Dave Franco, Matt Ward, Paul Duchart, Paul Chevreau
Senaryo:James Schamus, Craig Pearce, Lewis Colick
Senaryo (Kitap):Ben Sherwood
Yapımcı:Ben Sherwood, Michael Fottrell, Marc Platt
Görüntü Yönetmeni:Enrique Chediak
Müzik:Rolfe Kent
Süre:1 saat 39 dk


0/10
/10
İzlenme
211 kez izlendi
Tür
Shadowless Sword izle (Türkçe Dublaj)
Kral olmak için gerekli özelliklere sahip olmadığını,buna layık olmadığını düşünen Prens Kral olmak için gerekli meziyetlere sahip olmadığını düşünen Prens Jeonghyeon ile, onun kral olabilmesi için hayatını ortaya koyan Yeon arasında bir nevi kral-hizmetkar romantizminin çekiciliği söz konusu. Ama bu romantizm, filmin sonuna dek korunan bir kontrole sahip..Daha çok sadakat ve koruma duygusu ön planda…

Yapım: 2005 / ABD, Güney Kore
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik, Tarih
Yönetmen: Young-jun Kim
Senaryo: Paul Sheen
Yapımcı: Patrick J. Gorman
Görüntü Yönetmeni: Young-jun Kim
Süre: 1 saat 44 dk
Oyuncular:
Lee Seo Jin, Ji-woo Choi, Ki-yong Lee, Seo-jin Lee, So-yi Yoon, Han-sol Lee, Su-ro Kim


Vidxden.com'dan izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
316 kez izlendi
Tür
Perras izle (2011 Altyazılı)
Liseli 10 kız korkunç bir cinayeti gerçekleştirdikleri iddiasıyla şüpheli durumundadır. İtiraf etmeden de okuldan ayrılamayacaklardır

IMDB Puanı: 4,0
Yönetmen: Guillermo Ríos
Yapım: Meksika
Tür: Gerilim, Dram, Romantik
Senaryo: Guillermo Ríos Guillermo Ríos
Müzik: Tomás Barreiro Pablo Chemor Daniel Hidalgo


0/10
/10
İzlenme
129 kez izlendi
Tür
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 izle (2011 Türkçe Dublaj)
İyi ile kötünün mücadelesi büyücülük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir. Acaba bu herşeyin sonu mu olacaktır?

IMDB Puanı: 8,7
Yapım: 2011 ~ A.B.D – İngiltere
Tür: Aile, Aksiyon, Animasyon, Casusluk, Çizgi, Dram, Fantastik, Gençlik, Gerilim, Gizem, Macera, Romantik, Savaş, Suç
Yönetmen: David Yates

Oyuncular:
Emma Watson, Helena Bonham Carter, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Gary Oldman, Alan Rickman, Ralph Fiennes, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Tom Felton, John Hurt, Michael Gambon, Jamie Campbell Bower, Matthew Lewis, Natalia Tena, Maggie Smith, David Thewlis, Emma Thompson, Jason Isaacs, Mark Williams

Senaryo: Steve Kloves
Senaryo (Kitap):J.K. Rowling, Sdfms G
Yapımcıavid Heyman, David Barron
Görüntü Yönetmeni:Eduardo Serra
Müzik: Alexandre Desplat
Süre: 130 dakika


0/10
/10
İzlenme
102 kez izlendi
Tür
Room in Rome izle (+18 2011 Altyazılı)
Uyarı : Filmde yetişkin içerikli sahneler bulunmaktadır
Yılın en kısa gecesinde, Roma’da bir otel odası… İki kadın, ruhlarına işleyecek bir deneyim yaşayacak. Bu erotik gecenin sonunda, sabaha karşı, bu iki kadın ayrılacak ve ülkelerine dönecekler. Baş başa geçirdikleri 12 saat boyunca hayatlarını birbirlerine anlatacak bu iki kadın; kayıp zamanın sürprizleriyle, dört duvar arasında… Ve böylece yeniden özgürlüklerine kavuşacaklar.

Yapım: 2010 ~ İspanya, İtalya
Tür: Dram, Yetişkin, Romantik
Yönetmen: Julio Medem
Oyuncular: Elena Anaya, Natasha Yarovenko, Najwa Nimri, Ander Malles, Enrico Lo Verso, Laura Meizoso
Senaryo: Julio Medem, Katherine Fugate, Julio Rojas
Yapımcı: Julio Medem, Klara Beverly, David Matous, Pilar Benito, Cristina Zumárraga, Alvaro Longoria
Görüntü Yönetmeni: Alex Catalán
Müzik: Jocelyn Pook
Süre: 1 saat 49 dk
Gösterim Tarihi: 03 Haziran 2011 (Türkiye)


0/10
/10
İzlenme
1169 kez izlendi
Tür
Bir Zamanlar Çin’de 2 izle (Türkçe Dublaj)
Bu bölümde, dövüş ustası Wong Fei-Nurg, kendisi kadar iyi bir dövüşcü olan Kong adlı bir paralı askere karşı mücadele veriyor. Bununla beraber Wong Çin hükümetiyle Avrupalılar’ın yaptığı savaşın da tam ortasında
kalmıştır. Genç Chung, Woog’a yardım etmektedir, beraber üvey kuzeni Yee’yi korumak zorundadırlar ancak Wong, Yee’ye aşık olmuştur. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Wong, bir çok küçük çocuktan oluşan öğrencilerini de korumak zorundadır. Güvertedeki dövüş sahneleriyle klasikleşmiş muhteşem bir yapım

Yapım : 1992 ~ HongKong
Tür : Aksiyon / Macera / Romantik
Yönetmen : Tsui Hark
Senaryo : Tsui Hark
Oyuncular : Jet Li, Donnie Yen, Rosamund Kwan, Siu Chung Mok
Yapımcı : Tsui Hark
Görüntü Yönetmeni : Arthur Wong
Müzik : George Lam Süre : 1 saat, 53 dk.
Gösterim Tarihi : 1 Eylül 1993


0/10
/10
İzlenme
980 kez izlendi
Tür
Ghajini izle (Linkler Yenilendi)
Sanjay Singhania Hindistanın en büyük iş adamlarından biridir.Bir iş gezisi dönüşünde evinde nişanlısı öldürülür ve kendisi de ağır yaralı olarak kurtulur.Ama başına demir sopayla darbeler alan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğrar ve Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini’ nin peşine düşer.

IMDB Puanı: 6.8
Yapım : 2008, Hindistan
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Romantik
Yönetmen : A.r. Murugadoss
Senaryo : A.r. Murugadoss
Oyuncular : Asin , Jiah Khan
Yapımcı : Allu Aravind, Madhu Mantena Varma
Müzik : A.r. Murugadoss


Fileswap.com'dan izlemek için tıklayın

Putlocker.com'dan izlemek için tıklayın

Vidxden.com'dan izlemek için tıklayın

Ovfile'dan izlemek için tıklayın

Uploaded.to'dan indirip izlemek için tıklayın

Turbobit.net'ten indirip izlemek için tıklayın

0/10
/10
İzlenme
710 kez izlendi
Tür
Cashback – Zamana Güzellik Kat izle (Türkçe Dublaj)
Hep bir ressam olmayı isteyen Ben Willis, acı veren bir ayrılığın sonrasında uykusuzluk çekmeye başlar. Aklını başka şeylerle meşgul etmek ve boş zamanını değerlendirmek için bir süpermarketin gece vardiyasında çalışmaya karar verir. Sekiz saatlik sıkıcı mesai ile baş etmek için, iş arkadaşlarının her biri “zaman takası” adlı sanatta kendilerini geliştirmiştir.

Bu markette en büyük düşman insanın saatidir ve ona ne kadar çok bakılırsa zaman o kadar yavaş akar. Saatlerin çabuk geçmesini sağlamak için Ben’in izlediği yol, zamanı durdurmaktır. Bu yolla çevresindeki birçok güzelliğin farkına varan Ben’in ilgisini, özellikle kasiyer Sharon çekecektir. Aşk, kalp kırıklığı, kadın-erkek ilişkileri ve zaman üzerine eğlenceli ve genç bir komedi.

IMDB Puanı: 7.5
Yapım: 2007 ~ Belçika
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Sean Ellis
Oyuncular: Michelle Ryan, Sean Biggerstaff, Emilia Fox, Keeley Hazell, Jared Harris, Shaun Evans, Marysia Kay, Stuart Goodwin, Cherie Nichole, Graham Wardle, Samantha Bloom, Bianca Drakes, Celesta Hodge, Christine Fuller, Daphne Guinness, Emilia Fenton, Erica Ellis, Frank Hesketh, Gary Mcnulty, Gary Beeson, Gayle Dudley, Hatti Riemer
Senaryo: Sean Ellis
Yapımcı: Sean Ellis, Lene Bausager
Görüntü Yönetmeni: Angus Hudson
Müzik: Bryan Adams, Guy Farley
Süre: 1 saat 30 dk


8.0/10
/10
İzlenme
409 kez izlendi
Tür
Yerli Filmler
Yabancı Filmler
Animasyon-Çizgi Film
Belgesel Filmler
Fragman
Seri Filimler
Türkçe Dublaj Filmler
En Hit Filmler
Aslan Yürek Film izle
Los Angeles’ta yaşayan erkek kardeşinin kötü bir şekilde dövüldüğünü ve ağır yaralı olduğunu öğrenen paralı asker Lyon Gaultier, Kuzey Afrika’daki Fransız lejyonundan firar eder. Peşindekilerden kurtulur kurtulmaz kardeşinin ailesine yardım edecek parayı kazanmak için yasa dışı sokak dövüşlerine katılır. Elbette intikam düşüncesi aklından hiç çıkmamaktadır…   İyi Seyirler Diler Hdfullfilmizle.org

En Mutlu Olduğum Yer


Bir gün birbirleri ile ilgisi olmayan iki gencin tanıştıktan sonra uzun bir yolculuğa çıkması ile birlikte, yolculuk için gerekli aracı ödünç aldıktan sonra, arabanın içinde bulunan skandal dökümanlardan habersiz ve ilgisi olmayan gençlerin yol sürecinde birbirlerine aşık olmasını sahne alıyor. Kaçtıkları dünya onları takip etmektedir. Film başrol oyuncusu Nihat Alptuğ Altınkaya, ülkemizde Dudaktan Kalbe (2007), Yaprak Dökümü (2008) ve Kahramanlar (2009) dizilerinde yer alıyor. Ayrıca diğer başrol oyuncumuz Ezgi Asaroğlu 2009 yapımı Kampüste Çıplak Ayaklar filmindede yer almıştı.

Uzun açıklama için blog yazısı: En Mutlu Olduğunuz Yer Neresi?
Gösterim tarihi: 09 Nisan 2010
Filmizle.com.tr Puanı: 5.6/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Ezgi Asaroğlu, Nihat Alptuğ Altınkaya, Turgay Tanülkü, Erol Günaydin, Hakan Vardar
Tür: Macera, Romantik
Senaryo: Ümit Ünal, Gencay ünsalan
Yönetmen: Kaan Erturan

Herkes mi Aldatır?


Film için yapılan müthiş bir afişte gözüktüğü gibi 2 Nisan’da ülkemizde gösterime girecektir. Filmin konusu sadece komedi içerikli olup fragmanıda oldukça güldürücü. Evli olan ve birazda tipine bakıldığında seviyesinin üstünde bir çapkınlık. Aynı zamanda zengin ve bu çapkın koca tarafından devamlı aldatılan bir kadın. Bahsettiğimiz bu iki insanın yolları farklı sebeblerden dolayı, bir gece aynı otelde kesişir. Konuşurlar ve ardından kendilerini o oteldeki bir odaya zor atarlar. Sabah olduğunda kadının yüzünde bir kabalık ve pişmanlık duygusu vardır erkeğin ise zahmetsiz bir çapkınlık macerasının zaferiyle evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır. Tuhaf olan bir durum ikisinide bir sürprizin beklemesi. Bu adamın karısı ve bu kadının kocası aynı otelde kalmaktadır. Birbirleri ile karşılaşmaları kaçınılmazdır. Oldukça basit bir konuya değinilen film romantik olması sebebiyle ülkemizde ilgi çekici olabilir.

Gösterim tarihi: 02 Nisan 2010
Filmizle.com.tr Puanı: 3.9/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Asuman Dabak, Murat Akkoyunlu, Fatma Toptaş, Mine Tugay, Ragıp Savaş
Tür: Komedi
Senaryo: Alper çağlayan
Yönetmen: Kamil Aydın

Etiketler
Tavsiye Linkler
Copyright © 2011 Labidu Video Scriptleri - xHTML Valid | CSS Valid

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız