hd izle
Sevimsiz: Beastly İzle
 IMDB Puanı : 5.0/10 

Yapım:2010_2011–ABD
Tür:Macera,Romantik
Süre:95 dakika
Yönetmen:Daniel Barnz,
Oyuncular:Vanessa Hudgens,Neil Patrick Harris,Mary-kate Olsen,Alex Pettyfer,Peter Krause,Erik Knudsen,Dakota Johnson,Lisa Gay Hamilton,David Francis,Karl Graboshas,Miguel Mendoza, Gio Perez,Justin Bradley,Roc LaFortune,Jonathan Dubsky, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo:Daniel Barnz,
Senaryo (Kitap):Alex Flinn,
Yapımcı:Susan Cartsonis,Michael Flynn,Roz Weisberg,
Konusu:Mary Kate Olsen ve Vanessa Hudgens bildiğimiz güzel ve çirkin filminin modern versiyonu olacak Beastly adlı film için bir araya gelmişler.


0/10
/10
İzlenme
850 kez izlendi
Tür
Zohan’a Bulaşma İzle

Yapım:2008 – ABD
Tür:Aksiyon, Komedi
Süre:113 dakika
Yönetmen:Dennis Dugan,
Oyuncular:Adam Sandler, Rob Schneider, Kevin James, John Turturro, Chris Rock, Emmanuelle ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!Chriqui, Mariah Carey, Yamit Sol, Roni Meron, Donna Feldman, Kevin Nealon, Lainie Kazan, Dennis Dugan, Leslie Garza Rivera, Cheryl Cosenza, Eloise Dejoria, Julia Lea Wolov, Marco Khan, Jennifer De Minco, Lina So, Penelope Windust, Donielle Artese, Guy Oseary, Anne Marie Howard, Todd Holland, Anna Berger, Michael Buffer, Bruce Vilanch, Dom Deluise, Melanie Bulujian, Sidney Ganis, Mousa Kraish, Adria Tennor, Nicole Bennett, Dana Goodman, Jessica Gershen, Ella Pantoliano, Guri Weinberg, Laurie Meghan Phelps, Phoebe Dorin, Marjorie Loomis, Blake Bertrand, Sayed Badreya, Ray Garvey, Lily Javaherpour, Edmund Lyndeck, Kristina Haddad, Larry Marko, Billy Concha, Conner Wiles, Eric Lamonsoff, Constance Barron, Kristen Lowman, Christopher Innvar, Edith S. Wolfrey, Kenneth Greenaway, Cynthia Frost, Rick Gifford, John Mcenroe, Tyler Spindel, Kevin Grady, Bobby Tisdale, Reuven Bar-yotam, Roni Levy, John Paul Dejoria, Ben Wise, Yossi Marshek, Ido Ezra, Herzl Tobey, Ori Pfeffer, Susan Grace, Bunny Levine, Norma Michaels, Dina Doron, Betty Murphy, Helen Siff, Sam Sagheb, Yinon Sapir, Gerry Del Sol, Maysoon Zayid, Carol Schlanger, Eric Feliciano, Ido Mosseri, Dave Matthews, Alec Mapa, Danny A. Abeckaser, Daoud Heidami, Alex Luria, Kathleen Noone, Vanessa Long, Shulie Cowen, Naama Nativ Settle, Shelley Berman, Henry Winkler, Barry Livingston, John Farley, George Takei, Nick Swardson, Robert Smigel, Charlotte Rae, Ahmed Ahmed, Barbara Ann Davison, Ian Fisher, Molly Weiner, Saye Yabandeh, Julius Zagon, Aesop Aquarian, Ryan Phillip Thomas, Riley Thomas Stewart, Christian Reeve, Monica Cabral, Nikki Giavasis, Todd Justin, Mike Basone, Robert Benny, Dianne Perry, Rob Shapiro, Chris Spinelli, David Zahedian, Rachel Mower, Nicole Montano, Marshall Factora, Sepideh Haftgoli, Sam Kalidi, Rock Kohli, Latif Marotti,
Senaryo:Adam Sandler, Judd Apatow, Robert Smigel,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Adam Sandler, Jack Giarraputo,
Konusu:İzleyeceğimiz filmdeki baş kahramanımız israilde görev yapan bir Komando , hertürlü silahı kullanabilme özelliği olan ve karşılaştığı zorluklarla başa cıkabilecek bir askerdir.. Ama kimsenin bilmediği bir özelliği vardır Zohan (Adam Sandler) kuaför olmayı okadar cok istiyordurki , yine bir savaş ve karmaşa arasında kendisini ölmüş gibi gösterip Soluğu New york`ta alıyor. Kuaför olarak kendisine müşteri bulmakta zorlanmayan Johan`ı Sorunlar ve Çok büyük bir piskolojik baskı bekliyor.

0/10
/10
İzlenme
1441 kez izlendi
Tür
The Blood Bond İzle
 IMDB Puanı : 4.2/10 

Yapım:2009_2010–ABD
Tür:Aksiyon,Gerilim,
Yönetmen:Michael Biehn,Antony Szeto, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Oyuncular:Michael Biehn,Simon Yam,Michael Wong (i),Jennifer Blanc,Ridwan Amir,Lawrence Lai,Emma Pei,Zhang Lanxin,Andrew Ng,Pete Wong,Phoenix Chou,Kenny Lo,Ban-ya Choi,Xiao Keng Ye,Thomas Ho,Dong Fu Lin,
Senaryo:Michael Biehn,Bey Logan,Dan Bush,Nicholas Eriksson,Conal Byrne,Brian Ransom,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Bey Logan,Eli Scher,Travis Romero,Charlie Wong Wing Fung,Tony Tang,Seth Scher,Oliver Williams,Henry Luk,

0/10
/10
İzlenme
139 kez izlendi
Tür
Kaptan Feza İzle
 IMDB Puanı : 4.4/10 

Yapım:2009–Türkiye
Tür:Aksiyon,Dram,
Yönetmen:Ümit Ünal,
Oyuncular:Ahmet Mümtaz Taylan,Mine Tugay,Meral Okay,Hakan Karahan,Umut Karadağ,Serdar Eder,Koray özduygu,Orhan Sürek,Nezahat Doğan,Candaş Söz,Ebru Akıncı,Selim Demir,Uğur Karakartal,Sami Ovadya, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo:Ümit Ünal,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Candan Erçetin,Hakan Karahan,
Konusu:Film, bir Yeşilçam aktörü olan babasına tıpatıp benzeyen Ömer’in bugünkü yaşamını konu alıyor. Ömer’in, 6 yaşında küçük bir kız çocuğu olan Asu ile yollarının kesişmesi ve kızın onu gerçekten uzay kahramanı “Kaptan Feza” zannetmesi ile başlayan senaryo aslında bir mafya tetikçisi olan Ömer’in küçük kızın masumiyetini ve hayallerini yıkmamak için bir uzay kahramanı gibi davranması ile devam ederek, 24 saat içinde gerçekleşen dramatik bir hikâyeyi anlatıyor.

0/10
/10
İzlenme
208 kez izlendi
Tür
Şaşkın Dedektif: Blue Streak İzle
 IMDB Puanı : 6.0/10 

Yapım:1999–ABD
Tür:Aksiyon,Gerilim,
Süre:93 dakika
Yönetmen:Les Mayfield,
Oyuncular:Martin Lawrence,Luke Wilson,Dave Chappelle,Nicole Parker,Peter Greene,Tamala Jones,Julio Oscar Mechoso,William Forsythe,Richard C. Sarafian,Saverio Guerra,Steve Rankin,Carmen Argenziano,Olek Krupa,Robert Miranda,Graham Beckel,
Senaryo:Michael Berry,Stephen Carpenter,John Blumenthal, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Michael Fottrell,Peaches Davis,Toby Jaffe,
Konusu:Başarılı bir elmas hırsızı olan Miles Logan (MartinLawrance), olaylı bir soygunla çaldığı elmasları o civardaki inşaatıdevam eden bir binanın havalandırma kanalına saklar. Polis onu tutukladığıanda, kendi kendine devamlı olarak ‘üçüncü kat, kuzey tarafı,beşinci köşe ve büyük kanal’ diyerek elması koyduğu yeriezberlemeye çalışır.Miles, iki yıl hapis yattıktan sonra salıverilir. Tabi kihapishaneden çıkar çıkmaz elmasları koyduğu yere gider. Ama gittiğindetam bir şok geçirir. Elmasları koyduğu inşaat, Los Angles Polisinin 37. BölgeMerkezi olmuştur. Zaman geçmeden kendini toplayan Miles, elmaslarıalmanın yollarını denemeye başlar.


0/10
/10
İzlenme
1348 kez izlendi
Tür
Bunraku izle
 IMDB Puanı : 6,1/10 


Yapım: 2009 , 2010 ~ ABD
Tür: Aksiyon , Dram , Fantastik
Oyuncular: Josh Hartnett , Demi Moore , Woody Harrelson , Ron Perlman , Kevin Mckidd
Yönetmen: Guy Moshe
Senaryo: Guy Moshe
Yapımcı: Albertino Matalon , David Matalon , Rick Nathanson , Jessica Wu , Dane Allan Smith
Süre: 1 saat 58 dk

ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!

Filmin Konusu: Bunraku’nun kelime anlamı Japonya’nın Osaka şehrinde ortaya çıkmış Japon kukla sanatının adıdır.

Egzotik doğu kültürü ile Vahşi batının harmanlanmış hali olan bir şehirde geçen olaylarda , muhteşem efektler ve bilgisayarın sayısız nimetleri bu filmde kullanılmıştır.

Josh Hartnett ve Demi Moore gibi herkezin tanıdığı ünlü isimler aynı filmde buluşmaktadır.

Hiper dünyanın hüküm sürdüğü gelecekte , ateşli silahlar ve ağır hasar veren bombalar krallar tarafından yasaklanmıştır. Silah olarak sadece kullanılan kılıç olmuştur. Dünyanın en tehlikeli silahşörü Nicola adında bir gençtir. Nicola önderliğinde 10 suikastçiden oluşan Red Gang çetesi Atlantik’in büyük bölümünde söz sahibi olmuştur. Fakat bu hükümdarlıkları sona ermek üzeredir. Şehre yeni biri gelmiştir. Bu yabancının aklında tek bişey vardır oda Nicola’nın biran önce ortadan kaldırılmasıdır.


0/10
/10
İzlenme
778 kez izlendi
Tür
Shark Night izle
 IMDB Puanı : 5.1/10 

Yapım:2011–ABD
Tür:3 Boyutlu,Aksiyon,Gerilim,Korku,Macera,
Süre:91 dakika
Yönetmen:David R. Ellis, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Oyuncular:Sara Paxton,Kaley Cuoco,Chris Carmack,Dustin Milligan,Crystal Lowe,Katharine Mcphee,Joel David Moore,Chris Zylka,Sinqua Walls,Damon Lipari,Jessica ’jessie’ Blake,Alyssa Diaz,Gill Montie,
Senaryo:Jesse Studenberg,Will Hayes,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Crystal Powell,Lynette Howell,Douglas Curtis,Chris Briggs,Mike Fleiss,Tawny Ellis, Konusu:Bir grup fakülte arkadaşı hafta sonu tatilini geçirmek üzere Louisiana’daki göl evine gelir. Ancak tatilleri köpek balığı saldırıları sonucu ceheneme döner. Bir süre sonra keşfedeceklerdir ki köpek balıkları bir kaç yerlinin iğrenç ve açgözlü bir planının parçasıdır…

0/10
/10
İzlenme
208 kez izlendi
Tür
Bannen’ın Yolu: The Bannen Way İzle
 IMDB Puanı : 5.2/10 

Yapım:2010–ABD
Tür:Aksiyon,Gerilim,Komedi,
Süre:93 dakika
Yönetmen:Jesse Warren,
Oyuncular:Autumn Reeser,Vanessa Marcil,Holly Weber,Robert Forster,Brianne Davis,Michael Ironside,Gabriel Tigerman,Brynn Thayer,Catherine Annette,Brittany Ishibashi,Michael Lerner,Mark Gantt, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo:Jesse Warren,Mark Gantt,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Bailey Williams,
Konusu:Neal Bannen’in Hayatında Herkes Daima Suçludur…Neal’in Babası Bir Şerif Neal ise bir Polistir.Neal’in amca ise etrafı güzeller ile çevrili bir Para Babasıdır…Amcasının Bayanlara Olan zaafı Neal’in kendisini ve babasını suçlular dünyasında çıkmaz bir yokuşa sürükleyecektir…

0/10
/10
İzlenme
205 kez izlendi
Tür
Fatih Kull İzle
 IMDB Puanı : 4.5/10 

Yapım:1997–ABD
Tür:Aksiyon,Macera
Süre:95 dakika
Yönetmen:John Nicolella,
Oyuncular:Kevin Sorbo,Tia Carrere,Karina Lombard,Douglas Henshall,Sven-ole Thorsen,Paul Kynman,Peter Petruna,Joe Shaw,Litefoot ,Paul Weston,Boris Bacik,Roy Brocksmith,Edward Tudor-pole,John Hallam,Harvey Fierstein,Pat Roach,Thomas Lan Griffith, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo:Robert E. Howard,Charles Edward Pogue,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Raffaella De Laurentiis,
Konusu:Krallığı elde eden Kull, büyünün en büyük ve güçlü silah sayıldığı bir dünyada tehlikeli bir yolculuk yapmak zorundadır. Amacı ise tahtını korumasına yardımcı olacak efsanevi silahı bulmak ve halkının özgürlüğünü güvence altına alırken sevdiği kadınla tekrar birleşebilmektir.


0/10
/10
İzlenme
623 kez izlendi
Tür
Kiminle Evlendim izle


Filmin orjinal adı : Kiminle Evlendim: Killers 2010 izle (Türkçe Dublaj)
Yapım Yılı : 2010
Türkiye Gösterim Tarihi : 11 Haziran 2010
Yönetmen : Robert Luketic.
Yapımcı : Ashton Kutcher, Josie Rosen, Chad Martin, Scott Aversano, Mike Karz, Christopher Pratt ve Jason Goldberg isimlerinden oluşan yedi kişilik ekip üstlenmiştir.
Türü : Gerilim, Romantik, Aksiyon ve Komedi türündedir.

ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!

Oyuncular : Ashton Kutcher, Katheryn Winnick, Catherine Ohara, Lisa Ann Walter, Letoya Luckett, Martin Mull, Katherine Heigl, Usher Raymond, Tom Selleck, Casey Wilson ve John Atwood oynamışlardır.

Filmin Konusu : Spencer Aimes a devlet adına çok gizli görevler verilmektedir. Devletin parasıyla avrupanın çeşitli ülkelerinde lüx içinde yaşamaktadır.Yine gizli bir görevdeyken karşına Jen Kornfeldt çıkar. Ve ona sırılsıklam aşık olur. Aralarındaki ilişki yalansız dolansızdır. Ve kısa sürede evlenmişlerdir. Aradan bir kaç yıl geçtikten sonra karısı gerçekleri öğrenir. Kocası artık düşmanları tarafından aranmaktadır. Öldürene ödül olarak 2 milyon dolar verilecektir. Ve sürgün hayatları başlamıştır. Çevrelerindeki herkez düşmanları olabilir ve ona göre hareket etmeleri gereklidir.

Romantik komedi türündeki filmimiz size eğlenceli vakit geçirmeyi vaadediyor. İyi seyirler dileriz..


0/10
/10
İzlenme
664 kez izlendi
Tür
Super 8 izle
 IMDB Puanı : 7,3/10 


Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem
Yönetmen: J.J. Abrams
ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo: J.J. Abrams
Yapımcı: Steven Spielberg, J.J. Abrams,Ben Rosenblatt, Udi Nedivi, Big Spence, Guy Riedel
Süre: 1 saat 52 dk
Gösterim Tarihi: 17 Haziran 2011 (Türkiye)
Filmin Konusu: 1980lı yıllarda bir kaç küçük çocuk kendi filmleri çekmek ister. Bunun için tüm ekipmanlar hazırdır. Oyunculardan biri eksiktir kız rolunu oynayacak Katie’dır. Ve artık onuda ikna etmişlerdir. Filmin çekileceği yere doğru yol alırlar ve tren istasyonuna vardıklarında çekime başlarlar herşey kayıttayken kargo treni birden bire korkunç bir kaza yapar . Ve çocuklarda kıl payı kurtulurlar ve asıl macera bundan sonra başlayacaktır. iyi seyirler dileriz..


0/10
/10
İzlenme
575 kez izlendi
Tür
The Hangover 2 : İzle
 IMDB Puanı : 6.7/10 

Felekten Bir Gece 2İzle , Felekten Bir Gece 2full İzle , Felekten Bir Gece 2HD İzle , Felekten Bir Gece 2direk İzle , Felekten Bir Gece 2Türkçe Dublaj İzle

Filmin Orjinal Adı : Felekten Bir Gece 2 :The Hangover 2

Yapım:2011–ABD
Tür:Gizem,Komedi,Macera,
Süre:102 dakika
Yönetmen:Todd Phillips,
Oyuncular:Bradley Cooper,Justin Bartha,Zach Galifianakis,Paul Giamatti,Jamie Chung,Ed Helms,Ken Jeong,Mike Tyson,Todd Phillips,Mamie Van Doren,Alex Revan,Sondra Currie,Cat Doss,Jeffrey Tambor,Jamie Noel,Dylan Boyack,William A. Johnson,Jordan Bobbitt,Michele Aristy,Olivia Jackson,Justin Reed,Aedin Mincks,Vineet,Lancelot Kwok,Amarin Cholvibul,Ron Smoorenburg,Bill Clinton,Mason Lee,Karen Jean Wu,Tanner Maguire,Lex De Groot,Kelli Stoner,
Senaryo:Todd Phillips,Craig Mazin,Scot Armstrong,
Senaryo (Kitap):- ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Yapımcı:Todd Phillips,Daniel Goldberg,Jeffrey Wetzel,Thomas Tull,David Siegel,Jon Jashni,Chris Lowenstein,Scott Budnick,
Konusu: Vegasta olan orada kalabilir ama Bankok ta kalanlar aklınızın ucundan bile geçemez.Alan,Doug,Phil Stu çiftinin düğünü için Taylana giderler süper bir veda partisinden sonra güzel bir kahvaltı yapmayı planlayan Stu uyandığında yattığı yerde değildir.Yüzünde dövme yanındada bir maymun vardır ve farklı bir şehirde kesik bir parmak bulun bir su kabıyla gözlerini açar.bunun yanındada karısının kardeşinden bi haberdir.


0/10
/10
İzlenme
1060 kez izlendi
Tür
Catwoman İzle


Kedi Kadın: Catwoman İzle , Kedi Kadın: Catwoman full İzle , Kedi Kadın: Catwoman HD İzle , Kedi Kadın: Catwoman Türkçe Dublaj İzle

Filmin Orjinal Adı : Kedi Kadın : Catwoman İzle

Yapım:2004 – ABD
Tür:Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Macera
Süre:104 dakika
Yönetmen:Pitof,
Oyuncular:Halle Berry, Sharon Stone, Benjamin Bratt, Alex Borstein, Kim Smith, Lambert Wilson, Byron Mann, John Cassini, Frances Conroy, Peter Wingfield, Ryan Robbins, James Lloyd Reynolds, John F. Mann, Jill Krop, Connor Crash Dunn, Michael Massee, Benita Ha,
Senaryo:Bob Kane, Michael Ferris, Theresa Rebeck, John Rogers, John D. Brancato,
Senaryo (Kitap):- ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Yapımcı:Denise Di Novi, Edward Mcdonnell,
Konu: Kedi kadın, kendi hayatından özür dilemeden durayamayan, utangaç ve duyarlı bir sanatçı olan Patience Philips’ in hikayesi…Yaşlanmaya karşı devrim sayılan kozmetik ürünleri satan, dev şirket Hedare’ de grafiker olarak çalışır. Patience istemeyerek işvereninin sakladığı bir sırrın ortaya çıkmasını sağlayınca, kendisini şirketin komplosunda bulur. Bundan sonra herşey sonsuza dek değismistir Bir kader oyunuyla bir kedinin sahip olduğu hız, kuvvet ve çevikliğe sahip olan iyiyle kötü arasında ince çizgide duran bir kedi kadina dönüşmüştür. Her vahşi kedide oldugu gibi o da tehlikeli, yakalanmasi zor olmustur. Onun maceraları bir polis olan Tom Lone’ la ilişkiye başlamasıyla karmaşık bir hal alır. Tom hem Patience’ a aşık olmuştur hem de gizemli kedikadını aramaktadır. İyi seyirler…


5.3/10
/10
İzlenme
2589 kez izlendi
Tür
Süper Kahramanlar: Zoom İzle

Süper Kahramanlar: Zoom İzle , Süper Kahramanlar: Zoom full İzle , Süper Kahramanlar: Zoom HD İzle ,Süper Kahramanlar: Zoom Türkçe Dublaj İzle

Filmin Orjinal Adı : Süper Kahramanlar: Zoom İzle

Yapım:2006–ABD
Tür:Aile,Aksiyon,Fantastik,Macera,
Süre:83 dakika
Yönetmen:Peter Hewitt,
Oyuncular:Kate Mara,Kevin Zegers,Courteney Cox,Tim Allen,Chevy Chase,Spencer Breslin,Thomas F. Wilson,Ridge Canipe,Michael Cassidy,Ryan Newman,Rip Torn,Cornelia Guest,Danny Mccarthy,Ashton Moio,
Senaryo:Adam Rifkin,David Berenbaum,
Senaryo (Kitap):Jason Lethcoe, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Yapımcı:Jennifer Todd,Todd Garner,Suzanne Todd,
Konusu: Eskilerin süper kahramanı Jack bir grup yaramaz afacan çocuğun eğitimi için özel bir akemiden teklif alır ve göreve yeniden döner.Amacı bu iflah olmaz çocuklardan süper kahramanlar yaratmaktır bu onun için hem çok zor hemde çok eğlenceli olacaktır.

0/10
/10
İzlenme
1021 kez izlendi
Tür
Peter Pan İzle
 IMDB Puanı : 7.3/10 

Peter Pan İzle , Peter Pan full İzle , Peter Pan HD İzle , Peter Pan Türkçe Dublaj İzle

Filmin Orjinal Adı: Peter Pan İzle

Yapım:2003–ABD
Tür:Aile,Dram,Fantastik,Macera,
Süre:113 dakika
Yönetmen:P.J. Hogan,
Oyuncular:Rachel Hurd-Wood,Jeremy Sumpter,Jason Isaacs,Ludivine Sagnier,Olivia Williams,Lynn Redgrave,
Senaryo:Michael Goldenberg,P.J. Hogan,
Senaryo (Kitap):J.M. Barrie, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Yapımcı:Patrick Mccormick,Lucy Fisher,Douglas Wick,
Konusu: Her gece kardeşlerine fantastik hikayeler anlatarak uyutan Wendy birgün babasının onun erkek kardesleriyle aynı odada uyumak için yaşının büyük olduğunu ve artık odasını değiştirmesi gerektiğini söyleyincekardeşleriyle birlikte üzüntüye boğulur Wendy nin hikayelerini dinleyen yalnız kardesleri değildir geceleri gizlice pencere kenarından dinleyen Peter pan da Wendy nin kaybolduğunu farkeder ve kardeşleriyle birlikte Wendyi kendi dünyalarına misafir etmek için macera dolu bir seyehate çıkartır.

7.5/10
/10
İzlenme
2222 kez izlendi
Tür
Kafa Avcıları İzle

Headhunters | Kafa Avcıları İzle , Headhunters | Kafa Avcıları full İzle , Headhunters | Kafa Avcıları filmini İzle , Headhunters | Kafa Avcıları direk İzle , Headhunters | Kafa Avcıları HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Headhunters | Kafa Avcıları İzle

Açıklama : Headhunters | Kafa Avcıları İzle , Online Film İzleme Sitesi Olarak Hizmet vermekte olan sitemize HD Kalitesinde Eklenmiştir.

Yapım:- 2011 Norveç
Tür:Aksiyon,  Gerilim,  Suç, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Süre:102 dakika
Yönetmen:Morten Tyldum,
Oyuncular:Aksel Hennie,  Synnøve Macody Lund,  Eivind Sander,  Daniel Bratterud,  Julie Ølgaard,  Nikolaj Coster-waldau,
Senaryo:Jo Nesbø,  Ulf Ryberg,  Lars Gudmestad,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Marianne Gray,  Anni Faurbye Fernandez,  Lone Korslund,

0/10
/10
İzlenme
192 kez izlendi
Tür
Choy Lee Fut İzle
 IMDB Puanı : 4.5/10 

Choy Lee Fut İzle , Choy Lee Fut full İzle , Choy Lee Fut İzle filmini İzle , Choy Lee Fut İzle direk İzle , Choy Lee Fut film İzle, Choy Lee Fut HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Choy Lee Fut İzle

Açıklama: Choy Lee Fut İzle, Online Film İzleme Sitesi Olarak Hizmet vermekte olan sitemize HD Kalitesinde Eklenmiştir.

Yönetmen: Ming-Sing Wong ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Oyuncular: Sammo Hung Kam-bo,  Eric Tsang,  Wah Yuen,  Kane Kosugi,  Yu-hang To,  Ka-lok Wong,  Ming-sing Wong,  Tin Chiu Hung,  Chia Yung Liu,  Ian Powers
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon
Senaryo: Choy Lee Fut | Choy Lee Fut: The Speed of Light
Konusu:Okulun geleceğini kurtarmak için, iki iyi arkadaşın bir dövüş sanatları turnuvasına girmeleri konu alınmıştır.. İyi seyirler

0/10
/10
İzlenme
302 kez izlendi
Tür
Büyük Dalga 2 İzle
 IMDB Puanı : 5.1/10 

Büyük Dalga 2: Blue Crush 2 İzle , Büyük Dalga 2: Blue Crush 2 full İzle , Büyük Dalga 2: Blue Crush 2 HD İzle , Büyük Dalga 2: Blue Crush 2 Türkçe Dublaj İzle , Büyük Dalga 2: Blue Crush 2 filmini İzle

Filmin Orjinal Adı: Büyük Dalga 2: Blue Crush 2 İzle

Yapım:2002  -  ABD
Tür:Dram,  Macera,  Romantik
Süre:104 dakika
Yönetmen:John Stockwell,
Oyuncular:Michelle Rodriguez,  Kate Bosworth,  Matthew Davis,  Mika Boorem,  Faizon Love,  Asa Aquino,  Shaun Robinson,  Fiji,  Kaupena Miranda,  Tamayo Perry,  Paul Hatter,  Sanoe Lake,  Chris Taloa,  Kala Alexander,  Ruben Tejada, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo:Lizzy Weiss,  Susan Orlean,
Senaryo (Kitap):Lizzy Weiss,
Yapımcı:Brian Grazer,  Karen Kehela,
Konusu:Konusu:Hayaller içerisinde yaşayan Anne Marie ve sörf tahtsının arasına kimse girememektedir. Hergün sabahın erken saatlerinde kalktıp dalgalara meydan okumak onun için dünyadaki en mutlu olduğu anlardan biridir. Anne Marie zaman geçtikçe ülkede yapılan sörf yarışlarında çok üstün bir performans sergileyerek birinci derecede bir seviye elde etmektir.. Bunu kafasına koyan Anne Marie daha sıkı çalışmaya ve azgın dalgalarla günün büyük bir bölümünü geçirmektedir.. Taki karşısına futbol oyuncusu Matt Tollman çıkana dek.


0/10
/10
İzlenme
895 kez izlendi
Tür
Seviye 7 izle
 IMDB Puanı : 6,0/10 


Seviye 7 filmini izle – Seviye 7 full izle – Seviye 7 hd izle
Filmin Orjinal Adı: Seviye 7 izle – Fase 7 izle -
Türü:Komedi, Aksiyon
Ülke:Arjantin
Yılı:2010
Yönetmeni:Nicolás Goldbart,
Filmdeki Oyuncular:Jazmín Stuart, Federico Luppi, Yayo Guridi, Abian Vainstein, Carlos Bermejo, Daniel Hendler,
Gösterim Tarihi:13 Temmuz 2011
Filmin Süresi:1 saat 35 dakika
ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Filmin Konusu : Bir virüs apartmana etrafa yayılmış durumdadır ve apartman tamamen karantinaya alınmıştır. Bir adam hamile karısını korumak için elinden geleni yapacaktır.


0/10
/10
İzlenme
687 kez izlendi
Tür
Altıncı His  İzle
 IMDB Puanı : 8.2/10 

Altıncı His: The Sixth Sense İzle , Altıncı His: The Sixth Sense direk İzle , Altıncı His: The Sixth Sense filminin İzle , Altıncı His: The Sixth Sense full İzle , Altıncı His: The Sixth Sense HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Altıncı His: The Sixth Sense İzle

Açıklama: Altıncı His: The Sixth Sense İzle, Online Film İzleme Sitesi Olarak Hizmet vermekte olan sitemize HD Kalitesinde Eklenmiştir.

Yapım:1999  -  ABD
Tür:Dram,  Gerilim,  Macera, Aksiyon
Süre:106 dakika
Yönetmen:M. Night Shyamalan,
Oyuncular:Bruce Willis,  Mischa Barton,  Haley Joel Osment,  Donnie Wahlberg,  Toni Collette,  Olivia Williams,  Glenn Fitzgerald,  Trevor Morgan,  Angelica Torn,  Greg Wood,  Jeffrey Zubernis,  Bruce Norris,  Peter Anthony Tambakis,  Firdous Bamji,  Lisa Summerour, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Senaryo:M. Night Shyamalan,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Frank Marshall,  Kathleen Kennedy,  Sam Mercer,  Barry Mendel,
Konusu:Daha 8 yaşında bir çocuk  kendi iradesi dışında karanlık güçlerle iletişim yapmaktadır. Cole Sear farkında olmadıgı güçlerinden korkmakta ve psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Doktor Malcoln Crowe Cole ‘e yardımcı olmak ister fakat bu gerçekdışı güçlerin arkasındaki sırları araladıkça kendisinide bu doğaüstü olayların içinde bulur.


2.0/10
/10
İzlenme
1156 kez izlendi
Tür
Immortals İzle

Immortals İzle , Immortals full İzle , Immortals filmini İzle , Immortals direk İzle , Immortals HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Immortals İzle

Açıklama: Immortals İzle, Online Film İzleme Sitesi Olarak Hizmet vermekte olan sitemize HD Kalitesinde Eklenmiştir.

Yapım:2011  -  ABD
Tür:3 Boyutlu,  Aksiyon,  Macera
Süre:110 dakika
Yönetmen:Tarsem Singh, ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Oyuncular:Kellan Lutz,  Bradley James,  John Hurt,  Freida Pinto,  Guy Ritchie,  Henry Cavill,  Stephen Dorff, Isabel Lucas,  Peter Stebbings,  Greg Bryk,  Corey Sevier,  Alan Van Sprang,  Romano Orzari,  Steve Byers,  Anne Day-jones,  Luke Evans,  Robert Maillet,  Robert Naylor,  Aron J. Tomori,  Ayisha Issa, Alisha Nagarsheth,  Dylan Smith ı,  Gage Munroe,  Abdul Ayoola,  Marcello Bezina,  Conrad Pla,  Kaniehtiio Horn,  Joseph Morgan,  Neil Napier,  Daniel Sharman,  Mercedes Leggett,  Matthew G. Taylor,  Tyler Hynes,
Senaryo:Vlas Parlapanides,  Christian Gudegast,  Charley Parlapanides,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Gianni Nunnari,  Ryan Kavanaugh,  Mark Canton,
Konusu: Antik Yunan adalarında geçen heyecan dolu filmimiz , genç savaşçı prens (Theseus) kendi savaşçılarıyla birlikte , kötü güçlere karşı savaş ilan eder.. İnsanlar ve Tanrılar , Barbarlara ve Titanlara karşı.. Soluksuz izleyeceğiniz bir film sizlerle .. İyi seyirler.


0/10
/10
İzlenme
697 kez izlendi
Tür
Koruma İzle
 IMDB Puanı : 7.2/10 

Koruma – Protege  İzle , Koruma – Protege full İzle , Koruma – Protege  filmini İzle , Koruma – Protege direk İzle, Koruma – Protege HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Koruma – Protege İzle

Açıklama: Koruma – Protege  İzle, Online Film İzleme Sitesi Olarak Hizmet vermekte olan sitemize HD Kalitesinde Eklenmiştir.

Tür: Aksiyon , Macera
Yapım: 2007 ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Konusu:Gerçek olaylardan yola çıkan yapım, Hong Kong Film Ödülleri’ne tam 9 dalda aday gösterilmişti Özel ajan Nick’in (Daniel Wu) görevi suç patronu Banker’i (Andy Lau) adalet önüne çıkarmaktır Bunun için son birkaç yıldır farklı bir kimlikle yer altı dünyasına girmiş ve Banker’in has adamlarından biri olmuştur Onun aleyhine yeterince delil topladığına inan Nick, üstlerinden gelen emir üzerine gizli görevine devam etmek zorunda kalır Çünkü teşkilat, Banker’in arkasındaki asıl patronun peşindedir Banker’in en güvenilir adamlarından biri haline gelen Nick, elde ettiği para ve güç ile gerçek kimliği arasında bocalamaya başlar.

0/10
/10
İzlenme
704 kez izlendi
Tür
Arrow The Ultimate Weapon İzle
 IMDB Puanı : 6.9/10 

Arrow The Ultimate Weapon İzle ,Arrow The Ultimate Weapon full İzle , Arrow The Ultimate Weapon direk İzle , Arrow The Ultimate Weapon HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Arrow The Ultimate Weapon İzle

Yapım:2006
Tür:Macera , Aksiyon ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Konusu:Zeki yakışıklı başarılı ve bir o kadarda esprili ve sempatik bir ajan olan Huberts’a çok önemli bir görev verilir. Mısır’da kaybolan ajan Jack’in ortağı kılığında Mısır’a gidicektir. Mısır’da ortalık karışmıştır Ruslar Amerikalılarla mücadelede İngilizler Süveyş Kanalı’nda hak iddia etmektedir aşırı dinciler ise terör estirmektedirler. Huberts’in görevi Orta Doğuda birlik sağlamak Jack’e ne olduğunu anlamak için casus halinde Mısır’a sızmaktadır.

2.0/10
/10
İzlenme
904 kez izlendi
Tür
Ajan 117 Kahire’de İzle
 IMDB Puanı : 6.9/10 

Ajan 117 Kahire’de İzle, Ajan 117 Kahire’de full İzle , Ajan 117 Kahire’de direk İzle , Ajan 117 Kahire’de online İzle, Ajan 117 Kahire’de HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Ajan 117 Kahire’de İzle

Tür: Macera , Aksiyon
Yapım: 2006 ÜNLÜLER iNGiLiZCE KONUŞMAYI NASIL ÖGRENDi? TIKLAYIN!
Konusu:Fransız gizli servisinin müthiş başarılı, bir o kadar esprili, kadınlar için çekici ve aynı zamanda çok zeki ajanı Hubert ‘OSS 117’ye hükümeti tarafından çok önemli bir görev verilir. Mısırda kendisinden haber alınamayan arkadaşı ajan Jack’in ortağı olarak bir iş adamı kılığında Mısır’a gidecektir. Burada Amerikalılarla Ruslar mücadele içinde, İngilizler Süveys kanalı üzerinde hak iddia etmekte, kökten dinciler ise terör estirmektedir. Oss 117,  Jack’e ne olduğunu anlamak, ülkede barışı sağlamak ve Orta Doğuyu güvenli bir hale getirmek üzere adeta bir casus yuvası halindeki Mısır’a doğru yola çıkar.

0/10
/10
İzlenme
361 kez izlendi
Tür
Yerli Filmler
Yabancı Filmler
Animasyon-Çizgi Film
Belgesel Filmler
Fragman
Seri Filimler
Türkçe Dublaj Filmler
En Hit Filmler
Aslan Yürek Film izle
Los Angeles’ta yaşayan erkek kardeşinin kötü bir şekilde dövüldüğünü ve ağır yaralı olduğunu öğrenen paralı asker Lyon Gaultier, Kuzey Afrika’daki Fransız lejyonundan firar eder. Peşindekilerden kurtulur kurtulmaz kardeşinin ailesine yardım edecek parayı kazanmak için yasa dışı sokak dövüşlerine katılır. Elbette intikam düşüncesi aklından hiç çıkmamaktadır…   İyi Seyirler Diler Hdfullfilmizle.org

En Mutlu Olduğum Yer


Bir gün birbirleri ile ilgisi olmayan iki gencin tanıştıktan sonra uzun bir yolculuğa çıkması ile birlikte, yolculuk için gerekli aracı ödünç aldıktan sonra, arabanın içinde bulunan skandal dökümanlardan habersiz ve ilgisi olmayan gençlerin yol sürecinde birbirlerine aşık olmasını sahne alıyor. Kaçtıkları dünya onları takip etmektedir. Film başrol oyuncusu Nihat Alptuğ Altınkaya, ülkemizde Dudaktan Kalbe (2007), Yaprak Dökümü (2008) ve Kahramanlar (2009) dizilerinde yer alıyor. Ayrıca diğer başrol oyuncumuz Ezgi Asaroğlu 2009 yapımı Kampüste Çıplak Ayaklar filmindede yer almıştı.

Uzun açıklama için blog yazısı: En Mutlu Olduğunuz Yer Neresi?
Gösterim tarihi: 09 Nisan 2010
Filmizle.com.tr Puanı: 5.6/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Ezgi Asaroğlu, Nihat Alptuğ Altınkaya, Turgay Tanülkü, Erol Günaydin, Hakan Vardar
Tür: Macera, Romantik
Senaryo: Ümit Ünal, Gencay ünsalan
Yönetmen: Kaan Erturan

Herkes mi Aldatır?


Film için yapılan müthiş bir afişte gözüktüğü gibi 2 Nisan’da ülkemizde gösterime girecektir. Filmin konusu sadece komedi içerikli olup fragmanıda oldukça güldürücü. Evli olan ve birazda tipine bakıldığında seviyesinin üstünde bir çapkınlık. Aynı zamanda zengin ve bu çapkın koca tarafından devamlı aldatılan bir kadın. Bahsettiğimiz bu iki insanın yolları farklı sebeblerden dolayı, bir gece aynı otelde kesişir. Konuşurlar ve ardından kendilerini o oteldeki bir odaya zor atarlar. Sabah olduğunda kadının yüzünde bir kabalık ve pişmanlık duygusu vardır erkeğin ise zahmetsiz bir çapkınlık macerasının zaferiyle evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır. Tuhaf olan bir durum ikisinide bir sürprizin beklemesi. Bu adamın karısı ve bu kadının kocası aynı otelde kalmaktadır. Birbirleri ile karşılaşmaları kaçınılmazdır. Oldukça basit bir konuya değinilen film romantik olması sebebiyle ülkemizde ilgi çekici olabilir.

Gösterim tarihi: 02 Nisan 2010
Filmizle.com.tr Puanı: 3.9/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Asuman Dabak, Murat Akkoyunlu, Fatma Toptaş, Mine Tugay, Ragıp Savaş
Tür: Komedi
Senaryo: Alper çağlayan
Yönetmen: Kamil Aydın

Etiketler
Tavsiye Linkler
Copyright © 2011 Labidu Video Scriptleri - xHTML Valid | CSS Valid

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız